Pozycjonowanie.net.pl

News

  Page Rank - opatentowany przez Google mechanizm służący do określania "ważności" stron. Na jego wartość ma wpływ bardzo wiele czynników. Jednym z najważniejszych czynników jest liczba i "ważność" linków jakie prowadzą do danej strony w internecie.

Read more

  Pozycjonowanie - usługa polegająca na optymalizacji kodu strony www oraz zastosowaniu innych metod mających na celu podwyższenie pozycji strony. Pozycjonowanie to skuteczna i tania reklama strony internetowej.

Read more

  Google wdraża nowy filtr, którego zadaniem jest wyłapywanie dynamicznych linków, które pojawiają się tylko okresowo. Według specjalistów SEO prawdopodobne jest, że Google będzie dopiero nadawać pełną wagę oraz PR stronom po dłuższym okresie istnienia linku.

Read morePozycjonowanie


Od blisko dwóch lat specjalizujemy sie w usługach takich, jak projektowanie i pozycjonowanie stron, hosting oraz reklama w internecie. Do chwili obecnej wykonaliśmy skuteczne pozycjonowanie dla wielu firm, m.in. Dospel sp. z o.o., Fluid Control Systems sp. z o.o., eGospodarka.pl, PomorskieFirmy.pl Naszą wiarygodność potwierdza nie tylko bogate portfolio, ale rownież otrzymane referencje. Chcemy osiągnąć wiele, dlatego nie boimy się trudnych wyzwań i nowatorskich rozwiązań. Wciąż poznajemy nowe sposoby efektywnego świadczenia naszych usług, dzięki czemu stajemy się coraz bardziej konkurencyjni. Co to jest pozycjonowanie stron? Pozycjonowanie polega na ustawianiu stron w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach. Pozycjonowanie ma na celu ułatwienie internautom dostępu do Państwa serwisów WWW przy wykorzystaniu wyszukiwarek. Więcej informacji oraz szczegółową ofertę znajdą Państwo w dziale pozycjonowanie.Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Read more


Copyright ©2005 SitePromotor