News

  Page Rank - opatentowany przez Google mechanizm służący do określania "ważności" stron. Na jego wartość ma wpływ bardzo wiele czynników. Jednym z najważniejszych czynników jest liczba i "ważność" linków jakie prowadzą do danej strony w internecie.

Read more

  Pozycjonowanie - usługa polegająca na optymalizacji kodu strony www oraz zastosowaniu innych metod mających na celu podwyższenie pozycji strony. Pozycjonowanie to skuteczna i tania reklama strony internetowej.

Read more

  Google wdraża nowy filtr, którego zadaniem jest wyłapywanie dynamicznych linków, które pojawiają się tylko okresowo. Według specjalistów SEO prawdopodobne jest, że Google będzie dopiero nadawać pełną wagę oraz PR stronom po dłuższym okresie istnienia linku.

Read morePozycjonowanie

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron polega ustawianiu stron w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach. Pozycjonowanie ma na celu ułatwienie internautom dostępu do Państwa serwisów WWW przy wykorzystaniu wyszukiwarek. Możemy zagwarantować Państwu pozycje w pierwszej dziesiątce wyników dla większości haseł (dla haseł bardzo popularnych gwarantujemy pierwszą dwudziestkę).

Pozycjonowanie stron - jak to zrobimy?

Zaczniemy od zoptymalizowanie kodu HTML Państwa witryny, tak aby był w pełni zrozumiały dla wyszukiwarek, następnie skonfigurujemy odpowiednio meta tagi, zmiany zapiszemy na Państwa serwerze i ponownie zgłosimy stronę do indeksacji w wyszukiwarkach. Termin realizacja zamówienia zależy od czasu indeksacji wyszukiwarek (WP, Interia - za 10 PLN netto - umożliwiają ekspresową indeksację 24h). Standardowo indeksacja w Onet, WP, Interii, Google zajmuje od 14 do 30 dni. Pozycjonowanie stron dla popularnych haseł może jednak trwać dłużej ponieważ wyszukiwarki typu Onet, Google wymagają zbudowania tzw popularności strony.
Dlaczego pozycjonowanie stron się opłaca?

 • ponieważ zwiększy to zainteresowanie ofertą Państwa firmy średnio (od 30 do 50 procent), a co za tym idzie zwiększy sprzedaż, a w konsekwencji również zysk.
 • ponieważ internet to nowy segment rynku, który możecie Państwo zdobyć relatywnie niewielkim kosztem,
 • ponieważ internet jest (wirtualnym) rynkiem międzynarodowym ponieważ rola internetu w biznesie umacnia się z dnia na dzień i warto zawsze wyprzedzać konkurencję o krok,
 • ponieważ wiemy jak to robić (i mamy w tym doświadczenie).

 • Co możemy Państwu zaoferować?

 • przeprowadzimy analizę oferty konkurencji internetowej,
 • wykonamy za państwa żmudną pracę związaną z dodawaniem stron do wyszukiwarek oraz katalogów,
 • umieścimy państwa strony w pierwszej dwudziestce. Za niższe pozycje nie pobieramy opłat.
 • wygenerujemy listę słów kluczowych, które cieszą się największym zainteresowaniem internautów,
 • przeprowadzimy analizę ruchu na stronie,
 • doradzimy, jak mimo wysokiej pozycji zwiększyć jeszcze popularność strony.

 • Pozycjonowanie stron wykonujemy standardowo w czterech silnikach - Onet, WP, Interia, Google, które generują około 90-95% ruchu w polskim internecie. Na życzenie klienta jednak, możliwe jest pozycjonowanie w dowolnej wyszukiwarce.


  Copyright ©2005 SitePromotor